ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΜΕΛΗ 2022-2023
.
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 2022-2023
.
Η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών

Πρεμιέρα με το Ανατόλια  θα πραγματοποιήσει ο Ολυμπιακός στο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Α1 Γυναικών της περιόδου 2014-15. Η ομάδα μας θα ξεκινήσει στις 18/10 στο Κλειστό Γυμναστήριο "Μελίνα Μερκούρη" την πορεία της προς την κατάκτηση του 3ου συνεχόμενου Πρωταθλήματος ενώ στην 5η αγωνιστική "φιλοξενεί" τον Παναθηναϊκό και στην 10η την ΑΕΚ. Το Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί με 11 ομάδες και ο Ολυμπιακός θα έχει ρεπό στην 4η και στην 15η ημέρα. Τον Ολυμπιακό στην κλήρωση που "φιλοξενήθηκε" στη Νάξο εκπροσώπησε ο μάνατζερ της ομάδας Νίκος Κατσιούρας, ο προπονητής Γιάννης Νικολάκης και η αθλήτρια Τζίνα Λαμπρούση.

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος: 

1η (18-19/10)-12η (17-18/1)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΡΕΠΟ
ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Μακεδόνες
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Θήρας
Παναθηναϊκός ΑΟ - Πανναξιακός ΑΟΝ
 
2η (25-26/10)-13η (24-25/1)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΡΕΠΟ - ΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣ Ηρακλής - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΕΚ Αθηνών
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΟ Θήρας
 
3η (29/10) -14η (31/1-1/2)
ΟΠ Ρεθύμνου - Παναθηναϊκός ΑΟ
ΓΣ Ηλιούπολης - ΡΕΠΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Θήρας - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΑΟ Μαρκοπούλου - Πανναξιακός ΑΟΝ
 
4η (1-2/11)-15η (4/2)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΟΠ Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΣ Ηρακλής - ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Θήρας
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΣΑΑΚ Ανατόλια
 
5η (8-9/11)-16η (7-8/2)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟ
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ Αθηνών - ΡΕΠΟ
ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηρακλής
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες
ΟΠ Ρεθύμνου - Πανναξιακός ΑΟΝ
 
6η (15-16/11)-17η (14-15/2)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Ηλιούπολης
ΡΕΠΟ - ΑΟ Θήρας
ΓΣ Ηρακλής - ΣΑΑΚ Ανατόλια
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΣ Μακεδόνες
 
7η (22-23/11) -18η (21-22/2)
ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΠΕ Ρεθύμνου
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΡΕΠΟ
ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολης - Πανναξιακός ΑΟΝ
 
8η (29-30/11)-19η (28/2-1/3)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Θήρας
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΡΕΠΟ - ΑΣ Μακεδόνες
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣ Ηρακλής
 
9η (6-7/12)-20η (7-8/3)
ΑΣ Μακεδόνες - Παναθηναϊκός ΑΟ
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Θήρας - ΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΣ Ηρακλής - ΡΕΠΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ - Πανναξιακός ΑΟΝ
 
10η (13-14/12) -21η (14-15/3)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηρακλής
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Μακεδόνες
ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ Αθηνών
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΡΕΠΟ
 
11η (20-21/12)-22η (21-22/3)
ΡΕΠΟ - Παναθηναϊκός ΑΟ
ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΕΚ Αθηνών - Πανναξιακός ΑΟΝ